


Масажна щітка для волосся Salon Professional 18104ATSC з м'якими нейлоновими зубчиками
Це ідеальна щітка для розчісування сухого і вологого волосся будь-яких типів, особливо тонкого, ламкого, тендітного, кучерявого. Щітка обережно розплутує вузлики, видаляє ороговілі частинки з поверхні скальпа, делікатно масажує шкіру під час процедури розчісування.
Подвійна тонка нейлонова щетина забезпечить найбільш делікатне розплутування волосся без пошкодження його структури. Короткі зубчики проникають ближче до шкіри голови, масажують її, стимулюють кровообіг і видаляють клітини шкіри, що відмерли. Довгі зубчики дбайливо розплутують волосся по всій довжині, запобігаючи його пошкодженню. Округлені кінчики м'яко масажують шкіру голови, не травмуючи її.
Призначення щітки для волосся:
- розчісування волосся;
- очищення від сухих лусочок;
- масаж шкіри голови.
Регулярне використання щітки знімає загальну напругу, а також сприяє покращенню кровообігу та росту волосся. Завдяки своєму стильному яскравому дизайну ця щітка прикрасить ваш туалетний столик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 175 ₴
- В наявності
- Код: 18104ATSC
Щітка для волосся масажна з м'якими зубчиками Salon Professional 18104ATSC
175 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

