


Щітка для волосся масажна пластикова овальна Salon Professional
Масажна гребінець для волосся овальної форми з м'якими нейлоновими зубчиками з ворсом чудово підходить для розчісування вологого, сухого, ламкого, сплутаного, тонкого і дитячого волосся.
Зубчики з кульками на кінцях не дряпають шкіри голови, забезпечуючи вам делікатний, але ефективний масаж скальпу. Так ви зможете приплив крові та поживних речовин до коріння. Ваше волосся стає сильнішим, блискучим.
Масажка для волосся має зубчики різної довжини, що робить догляд за вашим волоссям більш результативним. Короткі зубчики масажують шкіру голови, стимулюють кровообіг та видаляють відмерлі клітини шкіри. Довгі зубчики дбайливо розплутують волосся по всій довжині, запобігаючи їх пошкодженню.
Щітка ручки для волосся розташована на задній панелі. Це робить аксесуар догляду за волоссям більш компактним і легким, зручним для масажу голови.
Довжина: 100 мм Ширина: 75 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18212SC
Щітка для волосся масажна з нейлоновими зубцями Salon Professional 18212SC
175 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

