




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча настільна скринька з дзеркалом і шухлядкою "Серце"
Ця мила скринька стане стильним і практичним аксесуаром для юних принцес. Пластмасова дитяча косметичка не тільки допоможе підтримувати лад, а й створить чарівну атмосферу для ігор і експериментів з образом. Прекрасний подарунок для дівчаток від 3 років!
У ній — два відділення для зберігання б'юті-скарбів:
- основне відділення під кришкою: всередині вбудоване дзеркальце, що ідеально підходить для примірювання прикрас і використання першої косметики;
- висувний ящик: містке місце для зберігання гумок, шпильок, біжутерії та інших дрібниць.
Чому варто вибрати цю дитячу скриньку в подарунок дівчинці?
- Яскравий і стильний дизайн додасть затишку в дитячу кімнату.
- Компактний розмір — зручно розмістити на столі або полиці.
- Міцний пластик і безпечна конструкція.
Розмір дитячої скриньки:
- ширина — 145 мм;
- довжина — 120 мм;
- висота — 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Декоративне оформлення | Друкований малюнок |
| Матеріал | Пластик |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Форма | Овальна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 218 ₴

