



Манікюрна лампа для гель-лаку та білер-гелю OXXI Sun X UV+LED 168 W
Професійна лампа для сушіння UV-гелів, білер-гелів, LED-гелів 168 W з потужними освітлювальними елементами розроблена для швидкої та якісної полімеризації манікюрних матеріалів. У приладі використані гібридні елементи UV+LED.
Лампа для нарощування нігтів і сушіння гелевих лаків закрита з трьох сторін. Це дає змогу зберегти робочу консистенцію використовуваних у роботі матеріалів, захистити очі від ушкодження ультрафіолетовими променями.
Професійне сушіння має чотири режими роботи. Зручний дисплей дає можливість точно контролювати час затвердіння основи, гелю, шелаки, топа. Нижня частина корпусу — знімна (висувне дно), що додає ще більше комфорту під час роботи з руками клієнта.
Технічні характеристики манікюрної лампи для сушіння гель-лаку:
- подвійне джерело світла — UV+LED;
- камера для сушіння без «мертвих зон»;
- вбудований датчик руху рук;
- антивідблисковий захист для зниження навантаження на очі клієнта та майстра, кращої полімеризації й ефективності;
- низькотемпературний режим плавного нагрівання, що мінімізує ризик опіків нігтів;
- підходить для роботи з UV гелями, білодер-гелями, LED-гелями;
- 36 освітлювальних елементів (365+405 nm), рівномірно розміщених за камерою;
- ресурс — 50 000 годин.
Розміри лампи: 235 мм х 109 мм х 210 мм
Інвестуйте в якість! OXXI Sun X UV+LED 168 W — потужна та функціональна лампа для нейл-дизайну, яка працює на ваш успіх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 168 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 789 ₴

