

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Матеріал | Поліуретан |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 329 ₴

