
Жіночий набір косметики для макіяжу Bogenia Makeup Gift Set Favourites у подарунковому пакованні
Найкращий подарунок для жінки — класна декоративна косметика. Тому подарунковий б'юті-комплект із 10 засобів для макіяжу викличе захоплення в будь-якої леді. Помада, блиск для губ, палетка тіней, рум'яна містять продукти в універсальних відтінках, які підійдуть як блондинкам, так і брюнеткам. Б'юті-бокс представлений в ефектному подарунковому пакованні, яке приємно та дарувати, й отримувати як презент.
Набір містить:
✨ Палітра з двома відтінками рум'ян |⠀
✨ Матова монопудра — ідеальне завершення макіяжу⠀
✨ Продукт 4 в 1 — консилер, контур, хайлайтер і коректор в одному флаконі⠀
✨ Стійка рідка матова помада Liquid Matte — насичений колір і комфорт|⠀
✨ Кремова помада з сяйним фінішем Velvet – для ідеального образу⠀
✨ Стійка матова помада Angelic (12 годин стійкості!)⠀
✨ Матова помада Match, яка не зітреться навіть після їди та напоїв⠀
✨ 2 механічні олівці для губ — ідеальне підкреслення форми⠀
✨ СС-крем з ефектом фотошопу та SPF45|⠀
⠀Кольори в наборі рандомні, але все — тільки найкращі, які підійдуть і блондинкам, і брюнетками, і рудосмуговим!|⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Кількість тонів пудри в наборі | 1 |
| Кількість тонів рум'ян в наборі | 2 |
| Кількість кольорів коректорів в наборі | 1 |
| Кількість кольорів помад в наборі | 4 |
| Склад набору | Рум'яна, Пудра, Олівець для губ, Помада |
| Товщина | 65 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 323 ₴
- Немає в наявності
- Код: BG150
Подарунковий набір декоративної косметики Bogenia Makeup Gift Set Favourites 10 продуктів (BG150 №006 № 03)
323 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

