




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 165,60 ₴
- В наявності
- Код: ST22-152
Набір спонж для макіяжу у футлярі 4 штуки Puffy, жовтий
165,60 ₴
- +380 (91) 618-23-43зв'язок тільки по Вайберу

