


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела дитяча піжама прикрасить сон Вашого малюка. У Вашому будинку з'явиться справжній Лев, який не кусається, а навпаки дуже навіть слухняний. Хороший подарунок на будь-яке свято.
Ззаду в області попереку блискавка
Розмір дитячий (зростання 130 см):
Тип: дитяча піжама
Матеріал: велсофт
Довжина від плеча: 105 см
Довжина рукава: 43, см
Окружність грудної клітки: 88 см
Окружність стегна: 92 см
Пол: унісекс
Колір коричневий
Застібка: блискавка
Упаковка: целофан
Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Велсофт |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Обмін/повернення товару впродовж 14 днів |
| Довжина від плеча | 105 см |
| Довжина рукава | 43 см |
| Застібка | Молния |
| Окружність стегна | 92 см |
| Обхват грудної клітки | 88 см |
| Розмір | 130 |
| Рост | 130 см |
| Склад | велсофт |
| Тип | Дитяча піжама |
| Паковання | целофан |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 550 ₴

